Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Viking others z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Viking others zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz others.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Viking agriculture"
 • Viking TRAKTOR, Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Viking TRAKTOR

  Stroje na zber krmovín-príslušenstvo

  Nórsko, Skei i Jølster

  2 203 EUR
 • Viking KOUKKULAVAVAUNU + MAANSIIRTOLAVA, Ďalšie prívesy

  Viking KOUKKULAVAVAUNU + MAANSIIRTOLAVAHrubá hmotnosť: 14000, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 230x430x60

  Ďalšie prívesy

  Fínsko, PORVOO

  7 900 EUR
 • Viking MT6112ZL, 2009, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Viking MT6112ZLObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2009
  Francúzsko

  4 650 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Viking others, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Viking others, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Viking others (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.