Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Varsta stroje na zber krmovín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Varsta stroje na zber krmovín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na zber krmovín.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Varsta agriculture"
  • Varsta 1250, Žacie rezačky

   Varsta 1250Pracovná šírka: 125

   Žacie rezačky

   Fínsko, Jalasjärvi

   524 EUR
  • Varsta Teho-Varsta1200, Žacie rezačky

   Varsta Teho-1200Konfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 120

   Žacie rezačky

   Fínsko, Jyväskylä

   1 532 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Varsta stroje na zber krmovín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Varsta stroje na zber krmovín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Varsta stroje na zber krmovín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.