Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Unifarm stroje na zber krmovín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Unifarm stroje na zber krmovín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na zber krmovín.
  Zobrazujem: 1 - 5 / 5
  inzeráty/stránka
  5 Výsledkov hľadania v "Unifarm agriculture"
  • Unifarm CM 166, Žacie stroje

   Unifarm CM 166Pracovná šírka: 160

   Žacie stroje

   Nemecko, Werne

   756 EUR
  • Unifarm 186, Žacie stroje

   Unifarm 186Pracovná šírka: 186

   Žacie stroje

   Nemecko, Rinteln

   750 EUR
  • Unifarm CR330, Riadkovače

   Unifarm CR330

   Riadkovače

   Nemecko, -

   1 300 EUR
  • Unifarm 3.3, 2004, Riadkovače

   Unifarm 3.3Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: Accessories%

   Riadkovače
   2004
   Švédsko, Nyköping

   1 785 EUR
  • Unifarm 3 M, Riadkovače

   Unifarm 3 MKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2, Stav zadných pneumatík: WorkingWidth%, : Accessories

   Riadkovače

   Švédsko, Lenhovda

   1 275 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Unifarm stroje na zber krmovín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Unifarm stroje na zber krmovín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Unifarm stroje na zber krmovín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.