Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Trimo stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Trimo stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Trimo agriculture"
 • Trimo 10 hk, Násypky, dúchadlá a dopravníky

  Trimo 10 hkObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2

  Násypky, dúchadlá a dopravníky

  Dánsko, Egtved

  202 EUR
 • Trimo S 5000TR suge/tryk blæser, 2004, Násypky, dúchadlá a dopravníky

  Trimo S 5000TR suge/tryk blæserObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Násypky, dúchadlá a dopravníky
  2004
  Dánsko, Høng

  6 721 EUR
 • Trimo S 5000 T, 2005, Násypky, dúchadlá a dopravníky

  Trimo S 5000 TObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Násypky, dúchadlá a dopravníky
  2005
  Dánsko, Egtved

  3 764 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Trimo stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Trimo stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Trimo stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.