Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si TimTec stroje na spracovanie pôdy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky TimTec stroje na spracovanie pôdy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na spracovanie pôdy.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "TimTec agriculture"
  • TimTec 4,5 M, Brány

   TimTec 4,5 MKonfigurácia pohonu: Trailed, Pracovná šírka: 450

   Brány

   Fínsko, Övermalax

   5 242 EUR
  • TimTec 5000, Brány

   TimTec 5000Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 500

   Brány

   Fínsko, iisalmi

   5 690 EUR
  • TimTec 6000, 2002, Brány

   TimTec 6000Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 600

   Brány
   2002
   Fínsko

   5 565 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii TimTec stroje na spracovanie pôdy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie TimTec stroje na spracovanie pôdy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie TimTec stroje na spracovanie pôdy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.