Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Sonnys prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Sonnys prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prívesy.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Sonnys agriculture"
 • Sonnys 5,6,7 tons, Vyklápacie prívesy

  Sonnys 5,6,7 tons

  Vyklápacie prívesy

  Švédsko

  204 EUR
 • Sonnys Gödselkärra med plåtbotten, 1984, Rozmetadlá maštaľného hnoja

  Sonnys Gödselkärra med plåtbottenObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 1035

  Rozmetadlá maštaľného hnoja
  1984
  Švédsko, Fritsla

  2 336 EUR
 • Sonnys, 2012, Ďalšie cestné a snežné stroje

  SonnysObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Ďalšie cestné a snežné stroje
  2012
  Švédsko, Vara *

  893 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Sonnys prívesy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Sonnys prívesy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Sonnys prívesy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.