Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Snowek cestné a snežné stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Snowek cestné a snežné stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz cestné a snežné stroje.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Snowek agriculture"
 • Snowek U-plog U420L, 2016, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Snowek U-plog U420L

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2016
  Nórsko, Osmarka

  11 157 EUR
 • Snowek U-plog U-300, 2016, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Snowek U-plog U-300

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2016
  Nórsko, Osmarka

  8 814 EUR
 • Snowek Nivelaura 390, 2015, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Snowek Nivelaura 390Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 390, Vyrobené v štáte: FI

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2015
  Fínsko, Turku

  7 900 EUR
 • Snowek U 420, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Snowek U 420Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 420, Vyrobené v štáte: FI

  Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Fínsko, Laakerikatu 2, Lahti

  11 120 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Snowek cestné a snežné stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Snowek cestné a snežné stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Snowek cestné a snežné stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.