Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Skara stroje na spracovanie pôdy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Skara stroje na spracovanie pôdy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na spracovanie pôdy.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Skara agriculture"
  • Skara 450, Brány

   Skara 450Konfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 4500

   Brány

   Fínsko, Niemisjärvi

   1 854 EUR
  • Skara 450, 2009, Brány

   Skara 450

   Brány
   2009
   Fínsko, Seinäjoki (Nurmo) Eepee AGRI

   2 480 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Skara stroje na spracovanie pôdy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Skara stroje na spracovanie pôdy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Skara stroje na spracovanie pôdy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.