Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Scan-Agro stroje na spracovanie pôdy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Scan-Agro stroje na spracovanie pôdy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na spracovanie pôdy.
Zobrazujem: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledkov hľadania v "Scan-Agro agriculture"
 • Scan-Agro 5f VariLabor SBN 5, 2005, Dvojstranné pluhy

  Scan-Agro 5f VariLabor SBN 5Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Dvojstranné pluhy
  2005
  Dánsko, Ringe

  8 470 EUR
 • Scan-Agro FRONT-ROLL, 1999, Baliace stroje

  Scan-Agro FRONT-ROLL

  Baliace stroje
  1999
  Dánsko

  1 210 EUR
 • Scan-Agro 300, 2007, Tanierové brány

  Scan-Agro 300Konfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 300

  Tanierové brány
  2007
  Fínsko, Pori

  3 629 EUR
 • Scan-Agro SX, Aplikátory tekutých hnojív

  Scan-Agro SX

  Aplikátory tekutých hnojív

  Dánsko

  2 554 EUR
 • Scan-Agro Hankmoharve, 2004, Brány

  Scan-Agro HankmoharveKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 440, Vyrobené v štáte: DK

  Brány
  2004
  Dánsko

  2 420 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Scan-Agro stroje na spracovanie pôdy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Scan-Agro stroje na spracovanie pôdy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Scan-Agro stroje na spracovanie pôdy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.