Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Runni cestné a snežné stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Runni cestné a snežné stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz cestné a snežné stroje.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Runni agriculture"
  • Runni 240, Snehové frézy

   Runni 240Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 240

   Snehové frézy

   Fínsko, Kuopio

   1 770 EUR
  • Runni 240, Snehové frézy

   Runni 240Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 240

   Snehové frézy

   Fínsko, Kuopio

   1 170 EUR
  • Runni 23, Snehové frézy

   Runni 23Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 230, Vyrobené v štáte: FI

   Snehové frézy

   Fínsko

   1 650 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Runni cestné a snežné stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Runni cestné a snežné stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Runni cestné a snežné stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.