Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Rivakka stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Rivakka stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Rivakka agriculture"
 • Rivakka Imu / puhalluslietso, 2008, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Rivakka Imu / puhalluslietsoVýkon motora: 15, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2008
  Fínsko, Jalasjärvi

  5 738 EUR
 • Rivakka Greenmaker G7, 2011, Mlyny

  Rivakka Greenmaker G7Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1

  Mlyny
  2011
  Fínsko, Kankaanpää

  14 435 EUR
 • Rivakka IMUPAINELIETSO 7,5KW, Dopravné zariadenia

  Rivakka IMUPAINELIETSO 7,5KW

  Dopravné zariadenia

  Fínsko, ILMAJOKI

  3 024 EUR
 • Rivakka Vasaramylly 7,5 kW, 2001, Mlyny

  Rivakka Vasaramylly 7,5 kW

  Mlyny
  2001
  Fínsko, Hollola

  2 097 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Rivakka stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Rivakka stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Rivakka stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.