Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Repossi stroje na zber krmovín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Repossi stroje na zber krmovín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na zber krmovín.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Repossi agriculture"
 • Repossi 350/9T, 2008, Riadkovače

  Repossi 350/9TObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Riadkovače
  2008
  Nemecko

  3 450 EUR
 • Repossi 6000FB BIG RIVE, 2016, Riadkovače

  Repossi 6000FB BIG RIVE

  Riadkovače
  2016
  Nórsko, Ålgård

  14 356 EUR
 • Repossi 6000 FP, Riadkovače

  Repossi 6000 FPKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 600, Transportná hmotnosť: 650

  Riadkovače

  Švédsko, MASKIN VÄST AB KARLSTAD

  13 257 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Repossi stroje na zber krmovín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Repossi stroje na zber krmovín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Repossi stroje na zber krmovín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.