Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Red Roo stroje na zber krmovín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Red Roo stroje na zber krmovín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na zber krmovín.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Red Roo agriculture"
  • Red Roo Cut 3.50 meter 3,5m, 2010, Žacie stroje

   Red Roo Cut 3.50 meter 3,5mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Žacie stroje
   2010
   Dánsko, Egtved

   2 420 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Red Roo stroje na zber krmovín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Red Roo stroje na zber krmovín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Red Roo stroje na zber krmovín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.