Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Pome cestné a snežné stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Pome cestné a snežné stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz cestné a snežné stroje.
Zobrazujem: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledkov hľadania v "Pome agriculture"
 • Pome 2400 NIVELAURA, 2005, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Pome 2400 NIVELAURA

  Snežné pluhy, predné snežné radlice
  2005
  Fínsko, Tampere, Konekeskus

  2 411 EUR
 • Pome Nivelaura, Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Pome NivelauraObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 2.4

  Snežné pluhy, predné snežné radlice

  Fínsko, Lahti

  3 800 EUR
 • Pome Nivelaura 220, Ťahané radlice

  Pome Nivelaura 220

  Ťahané radlice

  Fínsko, Salo, SSO Maatalous

  3 000 EUR
 • Pome Volvo, 2013, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Pome Volvo

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  2013
  Fínsko

  6 800 EUR
 • Pome Nivelaura, 2010, Ťahané radlice

  Pome Nivelaura

  Ťahané radlice
  2010
  Fínsko, Ilmajoki, Eepee AGRI

  3 548 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Pome cestné a snežné stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Pome cestné a snežné stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Pome cestné a snežné stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.