Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Phiber stroje na zber krmovín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Phiber stroje na zber krmovín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na zber krmovín.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Phiber agriculture"
  • Phiber baluppsamlare AC3106(S)(B), Lisy na hranaté balíky

   Phiber baluppsamlare AC3106(S)(B)Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 270

   Lisy na hranaté balíky

   Švédsko, Erikstad

   Ponúknite cenu
  • Phiber Baluppsamlare, Lisy na hranaté balíky

   Phiber BaluppsamlareKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav zadných pneumatík: 95%, Pracovná šírka: 270, Vyrobené v štáte: SE

   Lisy na hranaté balíky

   Švédsko, Erikstad/Mellerud

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Phiber stroje na zber krmovín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Phiber stroje na zber krmovín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Phiber stroje na zber krmovín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.