Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Patruuna prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Patruuna prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prívesy.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Patruuna agriculture"
 • Patruuna SONTAKONES, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Patruuna SONTAKONES

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Fínsko, ILMAJOKI

  600 EUR
 • Patruuna Paalikoura, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Patruuna Paalikoura

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Fínsko, Lahti

  1 210 EUR
 • Patruuna 3200 / Patu 85, 1988, Ďalšie prívesy

  Patruuna 3200 / Patu 85Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Stav predných pneumatík: 40%, Stav zadných pneumatík: 40%, Vyrobené v štáte: FI

  Ďalšie prívesy
  1988
  Fínsko, YLIVIESKA

  7 097 EUR
 • Patruuna 860, Ďalšie prívesy

  Patruuna 860

  Ďalšie prívesy

  Fínsko, Seinäjoki

  9 500 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Patruuna prívesy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Patruuna prívesy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Patruuna prívesy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.