Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Parma kombajny z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Parma kombajny zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kombajny.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Parma agriculture"
  • Parma 2966 Sugar Beet Harvestor, 1987, Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom

   Parma 2966 Sugar Beet HarvestorObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Príslušenstvo a náhradné diely ku kombajnom
   1987
   Spojené štáty, Prineville, OR

   5 175 EUR
  • Parma 144 Sugar Beet Topper, 1997, Kombajny

   Parma 144 Sugar Beet TopperObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: Nie, Výkon motora:

   Kombajny
   1997
   Spojené štáty, Prineville, OR

   3 669 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Parma kombajny, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Parma kombajny, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Parma kombajny (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.