Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Morooka traktory z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Morooka traktory zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz traktory.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Morooka agriculture"
 • Morooka MST600, 1991, Rolby

  Morooka Raupen Dumper MST 600Výkon motora: 100

  Rolby
  1991 1120
  Nemecko

  9 900 EUR
 • Morooka MK80, Traktory

  Morooka MK80Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový

  Traktory
  1419 h
  Spojené kráľovstvo, Colchester

  13 656 EUR
 • Morooka MK-40, 1998, Traktory

  Morooka MK-40Typ traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: Pásový, Valce: 4 cyl., Výkon motora: 50

  Traktory
  1998 5150 h
  Holandsko, Holten

  8 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Morooka traktory, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Morooka traktory, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Morooka traktory (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.