Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Matti aplikátory hnojív z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Matti aplikátory hnojív zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz aplikátory hnojív.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Matti agriculture"
 • Matti 12 m3 lietevaunu, Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Matti 12 m3 lietevaunu

  Iné stroje na aplikáciu hnojív a ich príslušenstvo

  Fínsko

  6 452 EUR
 • Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimella, 2006, Aplikačné cisterny

  Matti 14m3 levitysvaunu pumppukuormaimellaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 2, Maximálny objem nákladu: 1.4e+007, Objem nádrže: 14000, Vyrobené v štáte: FI

  Aplikačné cisterny
  2006
  Fínsko, sievi

  18 500 EUR
 • Matti 12m3, 1998, Aplikačné cisterny

  Matti 12m3

  Aplikačné cisterny
  1998
  Fínsko, Rantasalmi

  7 661 EUR
 • Matti Rehu matti 4 m3, 1996, Zariadenie na vykladanie sila

  Matti Rehu matti 4 m3Vyrobené v štáte: FI

  Zariadenie na vykladanie sila
  1996
  Fínsko, Jalasjärvi

  887 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Matti aplikátory hnojív, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Matti aplikátory hnojív, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Matti aplikátory hnojív (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.