Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Kersten stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kersten stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Kersten agriculture"
 • Kersten COMBI MACHINE, 2010, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Kersten COMBI MACHINE

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu
  2010
  Holandsko, MARIENHEEM

  Ponúknite cenu
 • Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraber, Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Kersten K 1100 L Hydraulisk spalteskraberObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Ďalšie stroje a zariadenia pre živočíšnu výrobu

  Dánsko, Egtved

  1 344 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Kersten stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Kersten stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Kersten stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.