Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Himel stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Himel stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Himel agriculture"
 • Himel 7,5 kW, Sušičky zrnín a obilnín

  Himel 7,5 kW

  Sušičky zrnín a obilnín

  Nemecko
  7d

  1 346 EUR
 • Himel 8 K 55, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Himel 8 K 55Výkon motora:

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Nemecko

  714 EUR
 • Himel STZ540 strohakselaar, 2014, Drviče a rezače balíkov

  Himel STZ540 strohakselaar

  Drviče a rezače balíkov
  2014
  Holandsko

  4 250 EUR
 • Himel FS75, 2012, Miešačky krmív

  Himel FS75Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Maximálny objem nákladu: 7.5e+006, Vyrobené v štáte: DE

  Miešačky krmív
  2012
  Estónsko, Viljandimaa

  15 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Himel stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Himel stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Himel stroje a zariadenia pre chov živočíšnu výrobu (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.