Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Goldhofer prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Goldhofer prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz prívesy.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Goldhofer agriculture"
  • Goldhofer 3 akslet blokvogn, Prívesy na všeobecné použitie

   Goldhofer 3 akslet blokvognObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Prívesy na všeobecné použitie

   Dánsko, Høng

   16 806 EUR
  • Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dolly, Prívesy na všeobecné použitie

   Goldhofer 3 akslet med 2 akslet dollyObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Prívesy na všeobecné použitie

   Dánsko, Egtved

   9 680 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Goldhofer prívesy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Goldhofer prívesy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Goldhofer prívesy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.