Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Ferrand vinohradnícke stroje a zariadenia z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Ferrand vinohradnícke stroje a zariadenia zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vinohradnícke stroje a zariadenia.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Ferrand agriculture"
  • Ferrand FERSOL F270, 2011, Obrobenie pôdy

   Ferrand FERSOL F270

   Obrobenie pôdy
   2011
   Francúzsko

   2 500 EUR
  • Ferrand ECIMEUSE, 2007, Osečkovače

   Ferrand ECIMEUSEObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Osečkovače
   2007
   Francúzsko, France - 13 (Bouches-du-Rhône)

   2 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Ferrand vinohradnícke stroje a zariadenia, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Ferrand vinohradnícke stroje a zariadenia, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Ferrand vinohradnícke stroje a zariadenia (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.