Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Fenet stroje na spracovanie pôdy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fenet stroje na spracovanie pôdy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na spracovanie pôdy.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Fenet agriculture"
  • Fenet 5 CORPS, 1990, Konvenčné pluhy

   Fenet 5 CORPSObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Konvenčné pluhy
   1990
   Francúzsko

   1 499 EUR
  • Fenet 5 CORPS, 1990, Konvenčné pluhy

   Fenet 5 CORPSObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

   Konvenčné pluhy
   1990
   Francúzsko

   1 900 EUR
  • Fenet 5 CORPS, 1992, Dvojstranné pluhy

   Fenet 5 CORPSPočet radlíc: 5, Konfigurácia pohonu: Trailed

   Dvojstranné pluhy
   1992
   Francúzsko

   1 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Fenet stroje na spracovanie pôdy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Fenet stroje na spracovanie pôdy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Fenet stroje na spracovanie pôdy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.