Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Ekengård zariadenie na pestovanie zemiakov z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Ekengård zariadenie na pestovanie zemiakov zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zariadenie na pestovanie zemiakov.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Ekengård agriculture"
 • Ekengård 2-rivinen Sölve 2-Rivinen istutuskone, Sadiace stroje

  Ekengård 2-rivinen Sölve 2-Rivinen istutuskoneObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Sadiace stroje

  Fínsko

  695 EUR
 • Ekengård 4 rivinen, Sádzacie stroje na zemiaky

  Ekengård 4 rivinenKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Working width, rows: 4

  Sádzacie stroje na zemiaky

  Fínsko

  2 590 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Ekengård zariadenie na pestovanie zemiakov, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Ekengård zariadenie na pestovanie zemiakov, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Ekengård zariadenie na pestovanie zemiakov (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.