Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Eck-sicma stroje na spracovanie pôdy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Eck-sicma stroje na spracovanie pôdy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje na spracovanie pôdy.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Eck-sicma agriculture"
 • Eck-sicma ERS 3000, 1999, Rotačné brány a pôdne frézy

  Eck-sicma ERS 3000Konfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Rotačné brány a pôdne frézy
  1999
  Nemecko, -

  2 790 EUR
 • Eck-sicma Pneumatic Drill 3000 AS, 1997, Kombinované sejačky

  Eck-sicma Pneumatic Drill 3000 ASPracovná šírka: 300

  Kombinované sejačky
  1997
  Nemecko

  5 578 EUR
 • Eck-sicma 3000, Tanierové brány

  Eck-sicma 3000Pracovná šírka: 300

  Tanierové brány

  Nemecko

  924 EUR
 • Eck-sicma 3m, Rotačné brány a pôdne frézy

  Eck-sicma 3mKonfigurácia pohonu: Trailed, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 300

  Rotačné brány a pôdne frézy

  Nemecko, -

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Eck-sicma stroje na spracovanie pôdy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Eck-sicma stroje na spracovanie pôdy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Eck-sicma stroje na spracovanie pôdy (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.