Výsledky vyhľadávania

Prezrite si CNH použitá kola a príslušenstvo k traktorom z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky CNH použitá kola a príslušenstvo k traktorom zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz použitá kola a príslušenstvo k traktorom.
Zobrazujem: 1 - 5 / 5
inzeráty/stránka
5 Výsledkov hľadania v "CNH agriculture"
 • CNH Hinterradgewichte 227 kg, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH Hinterradgewichte 227 kg

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Nemecko, 49593 Bersenbrück

  850 EUR
 • CNH Hinterradgewichte 454 kg, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH Hinterradgewichte 454 kg

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Nemecko, 49593 Bersenbrück

  1 400 EUR
 • CNH Hinterradgewichte 250 kg, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  CNH Hinterradgewichte 250 kg

  Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Nemecko, 49593 Bersenbrück

  1 000 EUR
 • CNH - FPT - IVECO ENGINE, Motory

  CNH - FPT - IVECO ENGINEObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: NEW HOLLAND harvesters oogstmachines combines

  Motory

  Holandsko, Heesch

  Ponúknite cenu
 • CNH 648, 2002, Lisy na okrúhle balíky

  CNH 648

  Lisy na okrúhle balíky
  2002
  Francúzsko

  5 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii CNH použitá kola a príslušenstvo k traktorom, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie CNH použitá kola a príslušenstvo k traktorom, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie CNH použitá kola a príslušenstvo k traktorom (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.