Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Burg stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Burg stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "Burg agriculture"
 • Burg AL-E 1.11, 2015, Dopravníky a plniče

  Burg AL-E 1.11Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Dopravníky a plniče
  2015
  Poľsko, TRUCK ARENA GRÓJEC SP. Z O.O., Słomczyn 81, 05-600 Grójec,

  76 496 EUR
 • Burg HTSD310 hefmast, 2000, Ďalšie príslušenstvo traktorov

  Burg HTSD310 hefmastObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Transportná hmotnosť: 622

  Ďalšie príslušenstvo traktorov
  2000
  Holandsko, BORSSELE

  2 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Burg stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Burg stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Burg stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.