Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Breston stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Breston stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín.
Zobrazujem: 1 - 4 / 4
inzeráty/stránka
4 Výsledkov hľadania v "Breston agriculture"
 • Breston BV, Triediace zariadenie

  Breston BV

  Triediace zariadenie

  Dánsko

  1 345 EUR
 • Breston AA-10, Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Breston AA-10Transportná hmotnosť: 2000

  Ďalšie nakladače, rýpadlá a príslušenstvo

  Holandsko, MIJNSHEERENLAND, Nederland

  3 000 EUR
 • Breston 14 tone basculabil, 1990, Vyklápacie prívesy

  Breston 14 tone basculabilHrubá hmotnosť: 3500, Vyrobené v štáte: NL

  Vyklápacie prívesy
  1990
  Rumunsko, Budila

  5 000 EUR
 • Breston Z 2500 X, 2014, Triediče zemiakov

  Breston Z 2500 XObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Triediče zemiakov
  2014
  Holandsko

  40 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Breston stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Breston stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Breston stroje a zariadenia pre spracovanie a skladovanie poľnohospodárskych plodín (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.