Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Basrijs vyorávače z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Basrijs vyorávače zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz vyorávače.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Basrijs agriculture"
 • Basrijs 135, Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

  Basrijs 135

  Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

  Holandsko

  Ponúknite cenu
 • Basrijs beddenrooier rooimachine aardbeienplanten, Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

  Basrijs beddenrooier rooimachine aardbeienplantenKonfigurácia pohonu: Trailed, Pracovná šírka: 135, Vyrobené v štáte: NL

  Ďalšie vyorávače, príslušenstvo

  Holandsko, Nieuwerkerk aan den ijsssel

  18 500 EUR
 • Basrijs PBO-220, 1999, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Basrijs PBO-220Výkon motora:

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  1999
  Holandsko, Ospel

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Basrijs vyorávače, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Basrijs vyorávače, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Basrijs vyorávače (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.