Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Stark zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Stark zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
  Zobrazujem: 1 - 3 / 3
  inzeráty/stránka
  3 Výsledkov hľadania v "Stark komunálne stroje"
  • Stark KM 175 H, 2016, Kosačky

   Stark KM 175 HHrubá hmotnosť: 360, Pracovná šírka: 175, Rezné segmenty: 28

   Kosačky
   2016
   Poľsko, Zambrów

   1 120 EUR
  • Stark KH1600S, Zametacie stroje

   Stark KH1600SObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Zametacie stroje

   Fínsko

   9 800 EUR
  • Stark KH1600S Keräävä harja, Zametacie stroje

   Stark KH1600S Keräävä harja

   Zametacie stroje

   Fínsko, Honkajoki

   Ponúknite cenu

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Stark zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Stark zametacie stroje.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Stark zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.