Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Fliegl zametacie stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fliegl zametacie stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz zametacie stroje.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Fliegl komunálne stroje"
 • Fliegl 2,3 m, 2016, Ďalšie komunálne stroje

  Fliegl 2,3 m

  Ďalšie komunálne stroje
  2016
  Nemecko, Mengkofen

  2 500 EUR
 • Fliegl 280, 2014, Zametacie stroje

  Fliegl 280

  Zametacie stroje
  2014
  Nemecko

  3 700 EUR
 • Fliegl Hydraulisk drevet, Zametacie stroje

  Fliegl Hydraulisk drevetObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Zametacie stroje

  Dánsko, Outrup

  1 277 EUR

Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Fliegl zametacie stroje, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Fliegl zametacie stroje.

Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Fliegl zametacie stroje, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.