Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dixon kosačky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dixon kosačky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kosačky.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Dixon komunálne stroje"
  • Dixon SPEED-ZTR42, 2005, Kosačky

   Dixon SPEED ZTR 42Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 19, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   2005
   Francúzsko, VOLGELSHEIM

   1 200 EUR
  • Dixon SPEED-ZTR42, 2010, Kosačky

   Dixon SPEEDZTR 42Stav predných pneumatík: RearTyreCondition%, Výkon motora: 22, Rozmery predných pneumatík: RearTyreSize

   Kosačky
   2010
   Spojené štáty, Assumption, IL

   1 563 EUR

  Tu je zoznam použitej komunálnej techniky z podkategórie Dixon kosačky, ktorá sa ponúka na predaj. Inzeráty, spĺňajúce vaše očakávania môžete pridať do obľúbených, alebo porovnať rôzne ponuky. Spresniť výsledky vyhľadávania alebo zmeniť váš dotaz môžete voľbou Nové vyhľadávanie, ktorá sa nachádza na začiatku tejto stránky. Vo vyhľadávacom formulári potom vyplňte údaje ako značka, model, cena alebo štát, tým sa vám zobrazí požadované inzeráty z podkategórie Dixon kosačky.

  Mascus je najväčší online trh na predaj a nákup použitej techniky, nielen z podkategórie Dixon kosačky, ale aj s ďalšou komunálnou a záhradníckou technikou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu a predaja komunálnej techniky, prosím neváhajte kontaktovať Mascus SK.