Mascus Slovensko > Stavebníctvo

Použité stavebníctvo

Na servery Mascus nájdete širokú ponuku ojazdených stavebných strojov na predaj. Všetky inzeráty stavebných strojov sú rozdelené do niekoľko podkategórií. Pokiaľ si chcete prehliadnuť kategóriu, kliknite prosím na odkaz.
Všetky posledných 24 hVšetky posledných 7 dní

Ako hľadať ojazdené stavebné stroje v kategórii?

Keď hľadáte ojazdené stavebné stroje na predaj, stačí si vybrať danú kategóriu, a ďalej môžete výber inzerátu obmedziť podľa výrobcu alebo predajcu. Pokiaľ ste našli stroj alebo zariadenie a chcete ho kúpiť, musíte kontaktovať priamo predajcu. Kontaktné údaje sú v spodnej časti inzerátu. Server Mascus je iba inzertným serverom a nijako sa nepodieľa pri predaji strojov a nevlastní žiadny ojazdený stavebný stroj určený na predaj.
Najrýchlejšia možnosť ako kontaktovať predajcu je odoslať správu pomocou krátkeho formuláru, ktorý nájdete priamo v inzeráte pod kontaktnými údajmi. Alebo jednoducho stačí zavolať na telefónne číslo, ktoré predajca uvádza v inzeráte.
Behom telefónneho rozhovoru prosím pripomeňte, že ste inzerát našli na servery Mascus. Aby mal predajca prehľad v akej miere mu naša služba pomáha.

Čo môžem robiť, keď ojazdený stavebný stroj nie je momentálne v ponuke?

To sa môže samozrejme stať. Stroj ktorý hľadáte, môže byť momentálne vypredaný. V tom prípade Vám doporučujeme založiť si ˝ dopyt ˝, ktorý je celkom zadarmo. Dopyt bude odoslaný všetkým predajcom ojazdených stavebných strojov, ktorý inzerujú na Mascus. Dopyt môžete založiť zde.

Môžem požiadať o financovanie alebo prevoz ojazdeného stavebného stroja?

pod každým online inzerátom ojazdeného stavebného stroja je logo leasingovej a dopravnej spoločnosti. Stačí iba kliknúť na logo a požiadať spoločnosť o pomoc. Viac informácií o doprave a financovaní nájdete tu.

Ako Mascus pomáha pri kúpe alebo predaji ojazdených stavebných strojov jednoducho a bezpečne.

Mascus, internetový inzertný server, sprostredkováva jednoduchú komunikáciu medzi kupujúcimi a predajcami ojazdených stavebných strojov. Doporučujeme Vám tiež zoznámiť sa s radami, ako používať naše služby s najvyššou bezpečnosťou a spoľahlivosťou.

Ako môžem predať ojazdené stavebné stroje na servery Mascus?

Každý kto sa zaujíma o predaj ojazdených stavebných strojov je na našom servery vítaný. Môže tu v súlade s našimi podmienkami inzerovať, podľa aktuálneho cenníku. Máme pripravené špeciálne zvýhodnené balíčky pre predajcov a firmy ktoré predávajú ojazdené stavebné stroje – kontakt na obchodného zástupcu českého Mascus teamu.

Prečo by som sa mal registrovať, keď chcem iba kúpiť ojazdený stavebný stroj ?

Registrácia vám sprístupňuje ďalšie užitočné služby. Budete môcť ľahko a efektívne využívať vyhľadávač, nebudete musieť opakovane vkladať Vaše kontaktné informácie keď budete kontaktovať predajcu alebo zakladať ˝ Dopyt ˝. Tieto funkcie Vám uľahčia a zrýchlia vyhľadať napríklad nakladače, porovnávať ich parametre alebo ich zoradiť podľa ceny. Budete mať väčší prehľad o inzerátoch ktoré ste už navštívil alebo si vyhliadnuté inzeráty pridať medzi obľúbené. Registrácia je úplne zadarmo a ponúka Vám niekoľko neoceniteľných možností.Ako hľadať predajca stavebných strojov v mojom okolí?

Nájsť predajcu stavebných strojov je veľmi jednoduché. Stačí navštíviť Mascus Lokátor a nájsť služby spojené so stavebnou technikou a strojmi.

Naši partneri

Radi by ste s nami spolupracovali?
Kliknite sem a dozviete sa viac...

Mascus Wallpapers

Podobné značky:Stavebníctvo

Značka Počet inzerátov
Genie16
Ingersoll-Rand12
Bobcat9
Caterpillar9
Volvo8
Mascus Slovensko > Stavebníctvo